Skoda Octavia w leasingu konsumenckim

Znakomita forma finansowania

Twoja wymarzona Skoda Octavia może zostać sfinansowana za pośrednictwem leasingu konsumenckiego, czyli szczególnej formy finansowania zewnętrznego z możliwością wykorzystania usługi leasingowej. To alternatywa dla kredytu samochodowego, który jak dobrze wiemy pozwala zakupić obrany cel, czyli w tym przypadku pojazd. Jak nabyć nowy model Skoda Octavia w ramach leasingu konsumenckiego?

Zasady działania leasingu konsumenckiego

Nie masz wystarczających oszczędności na nabycie auta? Chcąc zdobyć niezbędne środki na zakup pojazdu, jakim jest Skoda Octavia powinieneś skorzystać z leasingu konsumenckiego. To już nie tylko oferta kierowana do przedstawicieli biznesu, ale także do osób prywatnych. Nie potrzebujesz do tego wkładu własnego, a okres kredytowania to od 2 do 4 lat. Zamknąć umowę można w trojaki sposób, tj. spłatę pozostałej kwoty pojazdu w ratach lub jednorazowo i zwrot pojazdu do dealera.

Co warto wiedzieć o leasingu?

Skoda Octavia w leasingu konsumenckim, czyli też zwanym prawnym lub osobistym jest usługą skierowaną do osób fizycznych, które nie prowadzą działalności gospodarczej. To inna forma finansowania niż kredyt gotówkowy, samochodowy lub pożyczka poza bankiem. Leasing to podpisanie umowy, w której zawarte są informacje dotyczące, kto kupił pojazd i następnie komu też użycza na określonych zasadach, zobowiązując się do uiszczania opłat rat w określonych terminach i wysokości. To minimum formalności i korzystne warunki wykupu auta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *